Terapie vědomého doteku – tantrická masáž

Terapie vědomého doteku je primárním zaměřením našich studií. Jde o energetické celostní masáže, někdy nazývané jako Tantrické. Během masáží dochází k uvolňování bloků a propojování emoční roviny se sexuální.

Pod pojmem Tantra si lidi představují spoustu věcí a v očích některých jsou tantrické masáže zaměňovány za erotické. Z tohoto důvodu jsme našim masážím dali vlastní podobu a originalitu ve způsobu, kterým je provádíme. TANTRA je bytí, svoboda, osvobození od výplodů mysli, od všech struktur a od druhých.

Naše masáže probíhají formou terapie, kdy součástí je úvodní rozhovor s vaší průvodkyní při šálku čaje nebo kávy. Povíme si Vaše očekávání a důvody, které nás k Vám přivádějí. Na základě toho vyhodnotí terapeutka vhodnou masáž pro vás. Součástí může být i zvukoterapie, aromaterapie a další…

  • Masáže jsou celotělové a můžou nebo nemusí obsahovat léčivou intimní masáž. Na všem se společně dohodnete před masáží.
  • Minimální délku sezení doporučujeme 90 minut, pro maximální prožitek z masáže 120 minut nebo více.

Vaše časté dotazy:

Jaký je význam masáží vědomého doteku?

Význam i přínos je obrovský. Zatímco jiné druhy masáží lidem přináší užitek zejména po fyzické stránce, vědomý dotek dává člověku možnost nahlédnout do svého nitra a poznávat tak lépe své tělo ve čtyřech energetických rovinách – fyzické, mentální, duchovní a emoční.

Během sezení dochází i k intimní masáži. Je tedy tantrická masáž erotickou masáží?

Rozhodně není. Při masáži se sice můžeme věnovat také masáži oblasti prsou, lingamu, joni i prostaty, avšak je to z důvodu, že naše masáže jsou celostní. Jen tak může energie volně proudit v celém těle. Nejde primárně o sexuální uspokojení, jako tomu bývá u erotické masáže, která směřuje celou dobu energii k jednomu cíli, a to je vyvrcholení.

Co když masáž nesplní moje očekávání?

To se bohužel stát může, proto je lepší přijít bez očekávání a nechat se příjemně překvapit. Na začátku masáže máme úvodní rozhovor, abychom zjistili, jestli se spolu cítíme příjemně a terapeutka vám zodpoví všechny vaše dotazy a společně se dohodnete na typu masáže. Po masáži uvítáme zpětnou vazbu jak terapeutce, tak recepční, která vás objednala. Účinky masáže mohou doznívat několik dní.

Délka masáže se mi počítá od doby, co přijdu do doby, než odejdu?

Protože si klientů opravdu vážíme, masáže nekrátíme. Úvodní rozhovor a sprchy do času masáže nezahrnujeme, prosím počítejte s menší časovou rezervou.

V čem je oblečena terapeutka?

Stejně tak jako klient je pro nás důležitá i masérka, proto respektujeme přání každé. Většinou masírujeme nahé – všichni jsme si rovni, avšak někdy si necháváme sarong nebo spodní prádlo. Při párových masážích nahé nejsme nikdy ohledem na masírovanou ženu.

Tantrická masáž, vědomý dotek | České Budějovice, Písek | Androméda