TAO masáž

Taoistická masáž je práce s energetickým tělem. 

Poskytuje příležitost uvědomit si vlastní energetickou podstatu skrze svou sexualitu. Tímto uvědoměním si své podstaty dostáváme možnost s touto podstatou pracovat. Taoistické masáže obsahují celou škálu technik práce s tělem, sexualitou a vědomím.
Masáži předchází otevřená konzultace, při které si stanovíme hranice, ve kterých se budeme pohybovat a formulujeme záměr – Váš cíl. 

Masáž začíná úvodním otevření sedmi energetických center (čaker) v lehu na břiše přijímajícího. Poté dávající pracuje postupně na všech částech zadní strany těla. Mimořádná pozornost je věnována páteřnímu kanálu. Zprůchodnění této cesty je důležitým pilířem pro práci s energií, zejména pak přípravy pro
VELKÝ TAH. Rovněž plnou pozornost věnujeme přední části těla. 

Při masáži používáme minimum mandlového oleje.

Masáž končí intenzivní ale zároveň jemnou masáží joni či lingamu. Otevřením a zprůchodněním energetického páteřního kanálu často dochází k uvolnění starých dávno zapomenutých traumat ve formě různých emocí (pláč, vztek, pocit viny, u žen stud apod.)    Po několikerém opakování takovéto práce se svou vlastní sexuální energií dochází k hlubokému transformačnímu procesu rozšířeného vědomí.
Masáž u žen může pomoci v léčbě neplodnosti a zlepšení vnímání vlastní sexuality a intimního života.

  • Masáže jsou celotělové a můžou nebo nemusí obsahovat léčivou intimní masáž. Na všem se společně dohodnete před masáží.
  • Minimální délku sezení doporučujeme 60 minut, pro maximální prožitek z masáže 90 minut.

Ceník
Taoistická masáž pro muže: 60/90min 2300/2800,-

Taoistická léčebná masáž pro ženy: 60/90min 2100/2500,-