Marie

Ahoj, jmenuju se Marie a ráda bych Ti nabídla své umění tantrických masáží. Miluju tento svět vědomých doteků, hluboké relaxace a intimity, která je v úctě, respektu a přirozené svobodě. U každé mé tantrické masáže se snažím na klienta napojit a masírovat na vlně jeho energií. Jedině tak se totiž probudí ta úžasná životní síla, která vede k vnitřnímu naplnění, pocitu blaha a tantrické extázi. Pokud chceš zažít opravdu hluboký zážitek, který Ti otevře cestu k novému vnímání, anebo si chceš přijít jen tak odpočinout a užít si něžných doteků, jsem tady pro Tebe. Dopřej si péči, kterou si zasloužíš. Život je jen jeden, tak si ho užijme naplno. Masíruji ženy, muže a páry. Těším se na Tebe, Marie

Karolína

Jmenuji se Karolína a ráda bych tě přivítala na mém profilu, kde se o mně dozvíš více.

Klasickým masážím se věnuji již několik let…vždy mě naplňovala práce s lidmi, a především práce s tělem. Postupně jsem začala zjišťovat, že při masážích dochází k vyplavování neskutečné energie, což mě postupně přivedlo k tantrickým masážím, jelikož právě díky intimní blízkosti, vědomým dotekům, uvolnění a nastavení mysli dochází při této masáži k otvírání a prolínání našich energií…je to tak osvobozující, ohromující a pohlcující zážitek – sám si se mnou tyto pocity určitě zažiješ.

Karolina

Tantrické masáže jsou pro mě mým smyslem života, přičemž se chci neustále zdokonalovat, a především objevovat vše, co tantrická masáž může nabídnout. Každého člověka vnímám jako jedinečného, a proto ke každému přistupuji s otevřeným a čistým srdcem. Nebudu tě odsuzovat, můžeš se mi svěřit, budu ti naslouchat a provedu tě cestou plnou pochopení, energie, spojení a lásky. Tvé tělo zahrnu těmi nejněžnějšími doteky až po intenzivní a vzrušující. Nevynechám žádnou část tvého těla…jak se tě dotknu, tak už tě až do konce masáže nepustím (budeš mě stále někde cítit). Při masáži budeš vnímat každý můj dotek na tvém těle, ale především budeš vnímat ten energický tok, který bude všude kolem nás.

Ve volném čase ráda sportuji a objevuji všední krásy, proto často vyrážím do přírody na túry. Mám obrovské srdce, do kterého patří má rodina, přátelé, ale také všechna zvířata. Jsem velká požitkářka a vše si užívám a vychutnávám plnými doušky. Jsem neskutečná gurmánka, takže vždy mi dobré jídlo zlepší den. Můj den začíná a končí hudbou. Umím být velmi temperamentní, ale také lenivá. S úsměvem a dobrou náladou si postupně plním své sny – a právě tantra masáže mi otevřely dveře ke splnění mých snů.

Budu nesmírně vděčná, když se necháš svěřit do mé péče – příjemných doteků a láskyplného objetí. Těším se na tebe a na naše společné propojení těla a mysli.