Katka

Jsem hluboce přesvědčena o tom, že svět by byl lepším místem pro život, kdyby si všichni dali práci a snažili se spojit zdánlivé protiklady sobě a začali přijímat vše ve svém okolí jako společnou meditaci. Stejně tak funguje tantrický princip a to v jakékoli podobě.

Já sama si uvědomuji, že člověk potřebuje zdravotně posilovat, energeticky vyrovnávat a tělesně i duševně si odpočinout. Je zapotřebí tantrického tréninku využít pokaždé, kdy se naše energie v přítomném okamžiku hlubině a odevzdaně spojí.

Věřím, že každý člověk je individuální a neoddělitelnou součástí celku a to, co bylo stále přetrvává v tom, co je. Pokud Tantru vyhledáš a chceš být ty sám její součástí a pokud její hluboký moment umíš bytostně ocenit, přijď… Přijď za mnou a dopřej si pod mými křídly opravdovou tantrickou celistvou masáž.

To, co ti mohu nabídnout je kulturně podmíněná tantrická relaxace, která je součástí eneregie, jako jsou Mystéria lásky, života a neodmyslitelně i něžné erotiky. Mé masáže jsou tajemné, provokující, kontroverzní, svobodomyslné, ale především účinné a jedinečné, stejně jako jsi jedinečný ty sám…

Těším se na Tebe

Katka